BİZİ TANIYIN
FAALİYET ALANLARIMIZ
İNSAN KAYNAKLARI
İLETİŞİM
 • BİZİ TANIYIN

  2011 yılında kurulan Gümüş Grup; 5 kıtada, 100 farklı ülkede, dayanıklı tüketim - tekstil aksesuarları - satış sonrası hizmetler- cam endüstri - makine - kalıp - plastik ve kaplama kimyasalları alanlarında faaliyet göstermektedir.

  Çalışmalarını Türkiye’de ve dünyada kaliteden, tutarlı iş ahlakından ödün vermeden sürdüren Gümüş Grup; sürdürülebilir iş modelleri, inovasyon, teknoloji, insan kaynaklarına verdiği önem ve yaptığı marka yatırımlarıyla yarınların şirketi olma yolundadır.

  Gümüş Grup; bugün, yaklaşık 2000 kişiye istihdam sağlamaktadır.

  MİSYON

  Eğitim ve gelişim odaklı anlayışımızdan güç alarak teknolojik alt yapı, gelişmiş üretim sistemleri ve alanında uzmanlaşmış çalışanlarımızla dünyanın önde gelen markalarını yaratmak.

  VİZYON

  Yenilikçi ve çevreye duyarlı çözümlerimizle faaliyette bulunduğumuz her alanda insana ve yaşama değer katmak.

 • FAALİYET ALANLARIMIZ

  Dünyanın 5 kıtasında ve 100 ülkesinde dayanıklı tüketim, tekstil ve cam sektörlerinde faaliyet gösteren Gümüş Grup, yeni iş modelleri geliştirmekte ve odaklandığı iş alanlarında büyüme sağlamayı hedeflemektedir.

 • DAYANIKLI TÜKETİM
  Ankastre sektöründe hizmet vermek amacıyla 1994 yılında Türkiye’de kuruldu. Bugün ankastre üretimi ve satışında dünyanın büyük markalarından biridir. 70’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.
  DAHA FAZLA
  TEKSTİL AKSESUARLARI
  Dünyanın önde gelen küresel hazır giyim markalarının onaylı tedarikçisi konumunda olup, tekstil ve hazır giyim sektörleri için metal düğme, perçin, çıtçıt, elcik ve aksesuarların üretim, pazarlama, satış ve satış sonrası hizmetleri faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.
  DAHA FAZLA
  SATIŞ SONRASI
  SSH A.Ş., satış sonrası hizmetlerin outsource konseptine çevrilmesine imkan tanıyan bir hizmet firması olarak 2012 yılında kurulmuş, güçlü yapısı ve markalara özel çalışma sistemleri ile 1994’ ten bu yana hizmet sektöründe kazandığı bilgi birikimlerini müşterileri ile paylaşmaktadır.
  DAHA FAZLA
  CAM ENDÜSTRİ
  2011 yılında beyaz eşya üretici firmalarına CAM ihtiyaçlarını karşılayabilmek için MERZİFON ORGANİZE SANAYİ bölgesinde 12.700 m² üzerine kurulu 30 yıllık tecrübeli ekibimiz ile CAM işleme faaliyetlerine başladı.
  DAHA FAZLA
  PLASTİK KALIP
  Plastik Enjeksiyon Kalıpları üretimi amacı ile 2008 yılında kurulan şirket, Kalıp imalatı için Tasarım, CAM, Üretim bölümleri ve AR-GE faaliyetleri ile sektöre hizmet vermektedir.
  DAHA FAZLA
  KİMYA
  2008 yılından itibaren Yüzey işlemler sektöründe faaliyet gösteriyor. Sektörde yer edinmiş tecrübeli isimlerle , genç dinamik isimleri bir araya getirerek kurulan firmada, yüzey işlemler ile ilgili Danışmanlık, Teknik Servis, Laboratuvar ve Sevkiyat hizmetleri verilmektedir.
  DAHA FAZLA

  DAYANIKLI TÜKETİM
  DAHA FAZLA

  TEKSTİL AKSESUARLARI
  DAHA FAZLA

  SATIŞ SONRASI
  DAHA FAZLA

  CAM ENDÜSTRİ
  DAHA FAZLA

  PLASTİK KALIP
  DAHA FAZLA

  KİMYA
  DAHA FAZLA

 • YENİLİKÇİ İŞ ANLAYIŞI İLE BÜYÜYORUZ

 • GÜMÜŞ GRUP’LU OLMAK

  İşe alım sürecinde başvurular; ihtiyaç duyulan pozisyonun gerektirdiği bilgi ve beceri düzeyi, nitelikleri, yetkinlikler ve deneyimleri dikkate alınarak ön değerlendirmeden geçirilir. İlk görüşmeler ve değerlendirmeler İnsan Kaynakları Bölümü tarafından yapılır. Uygun bulunan adaylar ikinci görüşmeyi yapmak üzere ilgili bölüm ve fonksiyon yöneticilerine yönlendirilir.

 • DAHA FAZLA
 • İLETİŞİM

 • Orta Mahalle, Topkapı Maltepe Cad.
  No 6, Silkar Plaza, Kat 5, Bayrampaşa,
  İstanbul / Türkiye

  Orta Mahalle, Topkapı Maltepe Cad. No 6,
  Silkar Plaza, Kat 5, Bayrampaşa,
  İstanbul / Türkiye

  Politikalarımız Koşullar ve Şartlar Kişisel Verilerin Korunması Çerez Politikası

  Copyright © 2018 Gümüş Grup. Tüm hakları saklıdır. Görsel ve içerik kopyalamak yasaktır !Copyright © 2018 Gümüş Grup.
  YUKARI